Kruiningen – Langeviele 2

€ 300.000,- k.k.

Omschrijving

Fijne hoekwoning met grote, luxe berging op een fijne locatie in Kruiningen

Aan de Langeviele 2 in Kruiningen staat deze hoekwoning uit 1958 op een perceel van 211 m². De woning beschikt over circa 88 m² woonoppervlakte en biedt onder meer een woonkamer met open keuken, drie slaapkamers, een bijkeuken en een extra schuurtje op de begane grond. Buiten vindt u een voor- en achtertuin, een overkapping en luxe berging. Daarnaast is de woning voorzien van onder andere zonnepanelen, airconditioning en gedeeltelijke vloerverwarming.

Begane grond
Via de entree komt u binnen in de hal met meterkast, toilet, praktische kast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal is de woonkamer bereikbaar.

De woonkamer vormt samen met de open keuken een aangename leefruimte. De aanwezige houtkachel zorgt daarbij voor extra sfeer. De keuken is uitgevoerd in een open opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur.

Vanuit de keuken is de bijkeuken bereikbaar. Hier bevinden zich volgens de plattegrond de aansluitingen en opstelplaatsen voor de wasmachine en wasdroger. Aansluitend bevindt zich aan de achterzijde van de woning nog een afzonderlijke kamer. Deze extra ruimte biedt verschillende gebruiksmogelijkheden en vormt een praktische aanvulling op de woonruimte op de begane grond.

Eerste verdieping
Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot drie slaapkamers en de badkamer.

De badkamer is voorzien van een inloopdouche en wastafel. Vanaf de overloop is via een vlizotrap de zolderverdieping bereikbaar.

Zolder
Boven de eerste verdieping bevindt zich een praktische zolderruimte onder het zadeldak. De zolder is bereikbaar via een vlizotrap en biedt aanvullende bergruimte. De hoogte is circa 1,51 meter. Ook de cv-installatie is hier opgesteld.

Tuin en bergingen
De woning beschikt over zowel een voor- als achtertuin. De achtertuin is bereikbaar via een achterom wat eindigt op een pleintje met diverse parkeerruimte. Super handig om dichtbij de woning te kunnen parkeren.

Achter op het perceel bevindt zich de luxe berging. De vrijstaande houten berging is schuur van elektra, airconditioning en beschikt volgens de beschikbare gegevens over dak-, muur- en vloerisolatie. Daarmee is er volop ruimte voor het stallen van fietsen, tuingereedschap en andere spullen.

Bijzonderheden
- Hoekwoning, gebouwd in 1958;
- Laatste jaren volledig gemoderniseerd
- Open keuken met inbouwapparatuur;
- Overkapping én luxe schuur
- Geïsoleerde begane grond vloer
- Fijne Houtkachel;
- Voorzien van zonnepanelen;
- Voorzien van airconditioning.

Ligging

De Langeviele ligt in een woonomgeving in Kruiningen, op loopafstand van het centrum, waardoor de dagelijkse voorzieningen van het dorp gemakkelijk bereikbaar zijn. In de directe omgeving én achter de woning is openbaar parkeren mogelijk.

Met drie slaapkamers, een extra kamer op de begane grond, diverse bergruimtes en een tuin met overkapping biedt Langeviele 2 een praktische hoeveelheid ruimte voor uiteenlopende woonwensen.

Bent u benieuwd naar deze hoekwoning en wilt u de mogelijkheden zelf ervaren? Neem dan contact met ons op voor het plannen van een bezichtiging. Wij laten u de woning graag persoonlijk zien.

Haal meer uit deze woning!

Kenmerken

Overdracht

Koopprijs
€ 300.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg
Status
Beschikbaar

Bouw

Object
Woonhuis
Soort woning
Eengezinswoning
Type woning
Hoekwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1958
Soort dak
Zadeldak

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
88 m2
Overige inpandige ruimte
0 m2
Gebouwgebonden buitenruimte
0 m2
Externe bergruimte
22 m2
Inhoud
340 m3
Perceel
211 m2

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Wastafel, Inloopdouche
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Rolluiken, Airconditioning, Rookkanaal, Zonnepanelen, Natuurlijke ventilatie

Energie

Energielabel
C
Verwarming
CV ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk, Houtkachel
Warm water
CV ketel
Isolatie
Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, Grotendeels dubbelglas, HR glas
CV-ketel
Nefit (Eigendom)
Bouwjaar CV-ketel
2015

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk
Tuin
Achtertuin, Voortuin
Achtertuin
89 m2 (15.5 meter diep en 7.6 meter breed)
Ligging tuin
Noordoost

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaand hout

Parkeren

Parkeergelegenheid
Openbaar parkeren

Wilco Neeskens

Neeskens Makelaars

Vraag een bezichtiging aan

Kaart